Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób
na-impreze.pl » ALCATRAZ
4
Ocena 15 użytkowników
Zaloguj się
aby dodać komentarz
ALCATRAZ

ALCATRAZ

ALCATRAZ
Adres: ul. Nowowiejskiego 13/15
Kod pocztowy: 61-732
Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Liczba miejsc: brak danych
Miejsc w lożach: brak danych
Telefon:
61 853 28 81
Strona www:
Opis lokalu
Zdjęcia
Wideo
Cennik
Lokalizacja
Klubowicze
Kalendarz imprez

Wstęp od 18 lat

Charakterystyka lokalu

Klimatyzacja
Palarnia
Alkohol
Selekcja gości
Rezerwacja loży
Ochrona w lokalu
Akceptacja kart płatniczych
Parking

Muzyka

Przekrojowa
Dance
Disco
Pop
Metal
Rock
Soul
Blues
Jazz
Reggae
Latino
Hip-Hop
Rap
Techno
House
Orientalna
Trance
Techniczna inna
Koncerty
Lata 80
Inna

Opis obiektu

Klub Alcatraz usytuowany jest niedaleko od poznańskiego Starego Rynku. Nad wejściem klubowiczów wita czerwony neon "Alcatraz", więc nie może by pomyłki co do miejsca. Sam klub jest najbardziej znany ze swoich środowych imprez. Wystrój i klimat tego miejsca sprawia, że niezależnie od tego w jakich klimatach muzycznych się obracasz, możesz czuć się swobodnie i spędzić czas na świetnej imprezie. W czwartek każdy ma możliwość usłyszenia ulubionych kawałków na życzenie. Piątek to konkretne brzmienia house i trance. W sobotę usłyszysz największe imprezowe przeboje zarówno te najnowsze jak i starsze. Lokal jest klimatyzowany.

Klub Muzyczny Alcatraz to żywa legenda poznańskiej mapy klubowej. Pierwsze dźwięki wypłynęły z konsolety w listopadzie 2003 roku i już od ponad 6 lat zaspokajają potrzeby nawet najwybredniejszych koneserów muzyki. Od klubowych brzmień poczynając od hip-hop' u, rnb, soul na hitach lat 80 i 90 kończąc- Alcatraz to nie tylko fantastyczna muzyka ale także nowy fenomenalny wystrój, znakomite nagłośnienie, świetna obsługa oraz Dj' e z najwyższej półki. Wielkim atutem jest fakt, iż zlokalizowany jest praktycznie w sercu Poznania. Wszystko to jest gwarancją wspaniałych i niezapomnianych chwil spędzonych w klubie stworzonym specjalnie dla Ciebie.

To nie wszystko! Poza ramowo organizowanymi imprezami możesz sam przejąć Klub. Przyjmujemy i realizujemy rezerwacje na wszelkiego typu jubileusze, 18-tki, połowinki a także inne imprezy okolicznościowe. Na wydarzenia tego typu przeznaczone są niedziele, poniedziałki oraz wtorki. W te dni obsługa, dj oraz ochrona są do dyspozycji tylko dla Ciebie i Twoich znajomych! Masz szansę zaplanować imprezę swojego życia i spędzić ją w magicznym miejscu dokładnie tak jak to sobie wymarzyłeś!

Cennik
(ceny poglądowe)
Wstęp 13.00 zł
Wynajęcie loży/stolika brak danych
duże piwo Piwo 0,5l
małe piwo Piwo 0,3l
dring Drink
brak danych
brak danych
brak danych
Współrzędne GPS: 52.4103868 , 16.926673
Skąd:

Dołącz do Klubowiczów

Nie masz konta ? Zarejestruj się
przypomnij hasło