Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób
na-impreze.pl » 69 Club
3
Ocena 11 użytkowników
Zaloguj się
aby dodać komentarz
69

69 Club

69 Club
Adres: ul. Kościuszki 68a
Kod pocztowy: 81-703
Miasto: Sopot
Województwo: pomorskie
Liczba miejsc: brak danych
Miejsc w lożach: brak danych
Telefon:
58 350 85 90, 792 001 592
Strona www:
Opis lokalu
Zdjęcia
Wideo
Cennik
Lokalizacja
Klubowicze
Kalendarz imprez

Wstęp od 18 lat

Charakterystyka lokalu

Klimatyzacja
Palarnia
Alkohol
Selekcja gości
Rezerwacja loży
Ochrona w lokalu
Akceptacja kart płatniczych
Parking

Muzyka

Przekrojowa
Dance
Disco
Pop
Metal
Rock
Soul
Blues
Jazz
Reggae
Latino
Hip-Hop
Rap
Techno
House
Orientalna
Trance
Techniczna inna
Koncerty
Lata 80
Inna

Opis obiektu

Sixty9 to miejsce, które powstało z marzeń i dzięki temu zawdzięcza swoją wyjątkowość. Nie tworzymy kolejnego Clubu, w którym faworyzowani będą tylko niektórzy. U nas każdy traktowany będzie na tych samych zasadach. Jeżeli już do nas trafisz, możesz liczyć na przyjazny uśmiech barmana, miłą obsługę, dobra muzykę i ludzi, którzy szukają tego samego, co ty - zabawy na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest możliwe pogodzenie oczekiwań wszystkich i zawsze znajdą się ludzie, którym nie przypadnie do gustu to, co robimy. Liczymy się z tym i mimo, iż jesteśmy otwarci na ich sugestie, nie chcemy odchodzić zbyt daleko od przyjętego przez nas formatu. Pod tym względem ważna jest dla nas konsekwencja działania i realizacja wyznaczonych celów.

W Clubie wprowadzamy selekcję, nie dlatego, żeby niektórzy poczuli się ważniejsi, wyróżnieni czy naznaczeni. Nie chodzi nam o dyskryminację kogokolwiek, bo każdy ma prawo do zabawy. Selekcja obowiązuje po to, aby zapewnić naszym gościom możliwość zabawy bez poczucia, że czują się oni starzy, bez poczucia wyrywania, czy ciągłego zagrożenia. Może zdarzyć się również, że któryś z naszych gości nie wejdzie, pomimo że spełni kryteria selekcji. Prosimy o zrozumienie. Nie chcemy dopuścić do tego, aby nasi goście czuli się jak sardynki w puszce. Jak każdy lokal, mamy ograniczenia co do ilości ludzi, jakich jesteśmy w stanie pomieścić i tej ilości nie chcemy przekraczać. Jeżeli usłyszysz od selekcjonera, iż nie ma już miejsca w Clubie - zrozum to. Sam przecież nie chciałbyś bawić się tam, gdzie nie można się ruszyć.

Prócz muzyki z najwyższej półki, cyklicznie będziemy zapraszać naszych gości na imprezy towarzyszące. To u nas będziesz miał możliwość obejrzeć spektakle, jakich nie grają w zwykłych teatrach, zobaczysz filmy, których nie ma w kinach, spotkasz się ze sztuką, której nie ma w innych galeriach. Więcej na temat aktualnego rozkładu, szukaj w tematycznych zakładkach na naszej stronie. Będzie nam niezwykle miło, jeżeli zechcesz się u nas dobrze bawić.

Nie zostało dodane jeszcze żadne zdjęcie obiektu.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu
Cennik
(ceny poglądowe)
Wstęp 13.00 zł
Wynajęcie loży/stolika brak danych
duże piwo Piwo 0,5l
małe piwo Piwo 0,3l
dring Drink
brak danych
brak danych
brak danych
Współrzędne GPS: 54.4354854 , 18.5641322
Skąd:

Dołącz do Klubowiczów

Nie masz konta ? Zarejestruj się
przypomnij hasło