Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób
na-impreze.pl » ALCATRAZ Club
4
Ocena 7 użytkowników
Zaloguj się
aby dodać komentarz
ALCATRAZ

ALCATRAZ Club

ALCATRAZ  Club
Adres: ul. Sienkiewicza 35
Kod pocztowy: 69-200
Miasto: Sulęcin
Województwo: lubuskie
Liczba miejsc: brak danych
Miejsc w lożach: brak danych
Opis lokalu
Zdjęcia
Wideo
Cennik
Lokalizacja
Klubowicze
Kalendarz imprez

Wstęp od 18 lat

Charakterystyka lokalu

Klimatyzacja
Palarnia
Alkohol
Selekcja gości
Rezerwacja loży
Ochrona w lokalu
Akceptacja kart płatniczych
Parking

Muzyka

Przekrojowa
Dance
Disco
Pop
Metal
Rock
Soul
Blues
Jazz
Reggae
Latino
Hip-Hop
Rap
Techno
House
Orientalna
Trance
Techniczna inna
Koncerty
Lata 80
Inna

Opis obiektu

Klub dyskotekowy ALCATRAZ zlokalizowany jest na obrzeżach Sulęcina przy ulicy Sienkiewicza 35. Celem, który przyświecał założeniu tego klubu, było stworzenie miejsca, gdzie młodzi ludzie mogliby w komfortowych warunkach spędzić wolny czas delektując się dobrym brzmieniem muzyki, efektami świetlnymi i oczywiście wyszukanymi trunkami :-)) Pomieszczenia klubu o łącznej powierzchni 500 m2 rozmieszczone są na jednym samodzielnym poziomie. Dzięki czemu każdy z uczestników imprezy ma łatwy dostęp do naszych barów, części tanecznej klubu jak i wyjścia.

Wygodne loże, stylowe krzesła oraz stoliki pozwalają waszemu uchu i ciału poczuć całą atmosferę klubu w klimacie wyszukanych dźwięków techno oraz pozwalają na szybkie oderwanie się o trosk dnia codziennego :-))) [hehe] Zainstalowany profesjonalny system audio-video sprzężony z projektorem pozwala na odtwarzanie na dużym telebimie fragmentów poprzednich imprez, teledysków czy filmów. Profesjonalny sprzęt audio pozwoli na totalne odprężenie się i wczucie w rytm muzyki...

Jednym słowem mówiąc ALCATRAZ to miejsce ważniejszych spotkań, organizowania imprez clubbingowych w mieście. Wydzielone miejsce taneczne [basen], profesjonalne nagłośnienie oraz "dyplomowani inżynierownie dźwięku" [Dj Wig & Dj Solo] stwarzają idealne miejsce rozrywki. Gwarancją tego jest m.in. wysokiej klasy sprzęt marki PolAudio, Behringer, Omnitronic, Eurolite czy Firestorm.
Efektywny weekendowy relaks to dla wielu typowe imprezy clubbingowe z solidną dawką energetyzującej muzyki trance, house, techno czy hip-hopu. Alcatraz to miejsce, gdzie można będzie spotkać najlepszych DJ'i w naszym mieście. Wrażenia na najwyższym poziomie są gwarantowane!!!

Dobrze zaopatrzone barki umieszczone na dwóch krańcach klubu zadowolą najbardziej wybrednych koneserów dobrych trunków :-P Klimatyzacja o wydajności 6000 m3/h zapewnia zawsze klarowną atmosferkę....dla poprawnej emisji światła i dźwięku. Efekty świetlne na sali spotęgować może tylko sztuczny dym wytwarzany przez zainstalowaną maszynę do piany oraz dymu.

Nie zostało dodane jeszcze żadne zdjęcie obiektu.
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu
Cennik
(ceny poglądowe)
Wstęp 10.00 zł
Wynajęcie loży/stolika brak danych
duże piwo Piwo 0,5l
małe piwo Piwo 0,3l
dring Drink
brak danych
brak danych
brak danych
Współrzędne GPS: 52.443897 , 15.126174
Skąd:

Dołącz do Klubowiczów

Nie masz konta ? Zarejestruj się
przypomnij hasło