Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób

siarka granulowana

 • Siarka granulowana Biomus to środek, z którego korzysta coraz więcej firm. Sprawdza się on idealnie w wielu uprawach i może znacznie poprawić ich jakość.
 • sklep.biomus.eu
  na-impreze.pl » ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria
  2.5
  Ocena 11 użytkowników
  Zaloguj się
  aby dodać komentarz
  ALTERNATYWA

  ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria

  ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria
  Adres: ul. Marszałkowska 2
  Kod pocztowy: 00-581
  Miasto: Warszawa
  Województwo: mazowieckie
  Liczba miejsc: brak danych
  Miejsc w lożach: brak danych
  Telefon:
  791 590 296
  Strona www:
  Opis lokalu
  Zdjęcia
  Wideo
  Cennik
  Lokalizacja
  Klubowicze
  Kalendarz imprez

  Wstęp od 18 lat

  Charakterystyka lokalu

  Klimatyzacja
  Palarnia
  Alkohol
  Selekcja gości
  Rezerwacja loży
  Ochrona w lokalu
  Akceptacja kart płatniczych
  Parking

  Muzyka

  Przekrojowa
  Dance
  Disco
  Pop
  Metal
  Rock
  Soul
  Blues
  Jazz
  Reggae
  Latino
  Hip-Hop
  Rap
  Techno
  House
  Orientalna
  Trance
  Techniczna inna
  Koncerty
  Lata 80
  Inna

  Opis obiektu

  Alternatywa Cafe powstała w sercu stolicy na Smolnej 36. Powstała zaledwie w 4 dni z pomocą Justy i moich rodziców, Agi, Damiana, Kasi i Remka. Tworzyłem ją z myślą o Przyjaciołach oraz o ludziach, którzy doceniają wyjątkowość a nie komercyjne sieciówki. Wszystko, co się w niej znajdowało wykonaliśmy własnoręcznie, co sprawiało, że była wyjątkowa nie tylko dla nas, ale jak się później okazało dla wielu gości, mawiali „ Miała niewytłumaczalną atmosferę” I tak w ciągu roku udało nam się zdobyć miano jednego z bardziej klimatycznych miejsc w stolicy.Z czasem rodzina Alternatywy powiększała się i rosła w siłę. Do zespołu dołączył Adaś i Kasia a także sunia LARA.

  W wakacje ruszyliśmy z wernisażami i wystawami. Aby zwiększyć liczbę miejsc do siedzenia przerobiliśmy grotę solną na salkę dla niepalących. Szybko zdobyła tytuł ulubionej salki… choć i tak czerwona kanapa w toalecie okazała się hitem nie do przebicia.Przyjaciół Alternatywy przybywało, miejsca niestety nie. Dodatkowo regularnie uprzykrzała życie i ograniczała pomysły sąsiadka.

  Na początku roku podjąłem decyzje o zamknięciu Alternatywy. I wtedy zjawił się Piotr, który namówił mnie na przeniesienie zamiast likwidacji. Zaczęliśmy poszukiwania nowego lokalu, zresztą nie tylko my, szukali wszyscy. Było ciężko, ale na początku lutego znaleźliśmy obecne miejsce. Było zrujnowane, ale miało to” coś”. Mimo krótkiego czasu podjęliśmy decyzje, że to będzie nowa lokalizacja Alternatywa Cafe, rozpoczęła się walka z czasem. Po zaledwie 14 dniach gruntownego remontu autokarami odjechaliśmy ze Smolnej zamykając po raz ostatni drzwi starej Alternatywy.

  I tak żywot Alternatywa Cafe na Smolnej dobiegł końca. Od tej chwili Alternatywa Cafe miała nowy adres: Marszałkowska 2. Mieliśmy nadzieję, że remont będzie krótki, ale… przeciwności losu sprawiły, że trwał prawie 2 miesiące.

  Dzięki Przyjaciołom, którzy pomagali nam podczas malowania, tynkowania i sprzątania, udało się..za pomoc i wsparcie:,Dorci, tacie Tadkowi, mamci Jolancie, Wojtusiowi, Juście, Kasi „Psikusowi”, Kasi „Borci”, Oli „ Zefie”, Agnieszce „Zieli”, Ani, Mariuszowi, Ani, Słoneczku, Adasiowi, Robikowi, Romanowi, Zbyszkowi, Natalce, Markowi, Adze i Zuzi, Panu od wentylacji, Rafałowi DJ i chłopakom z ekip remontowych.

  DZIĘKUJEMY!!!

  ROBI i PIOTRU

  Nie spotkałem jeszcze kogoś tak zaangażowanego jak Robi, w to co robi i ile temu poświęca czasu. Ujęła mnie atmosfera, jaką potrafił stworzyć i radość, którą przekazywał innym… dlatego takie miejsce jak Alternatywa Cafe musiało istnieć i dzięki Robiemu oraz jego, a teraz już naszym Przyjaciołom istnieje.

  Piotr

  pełny ekranZobacz zdjęcia na pełnym ekranie
  Wybierz i kliknij na zdjęciu, aby je powiększyć.
  ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria
  Cennik
  (ceny poglądowe)
  Wstęp 15.00 zł
  Wynajęcie loży/stolika brak danych
  duże piwo Piwo 0,5l
  małe piwo Piwo 0,3l
  dring Drink
  brak danych
  brak danych
  brak danych
  Współrzędne GPS: 52.2142773 , 21.0215445
  Skąd:
  Filmy z lokalu nie zostały udostępnione
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

  Dołącz do Klubowiczów

  Nie masz konta ? Zarejestruj się
  przypomnij hasło