Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób

tanie wyposażenie gastronomiczne

 • Kompleksowe wyposażenie gastronomii. Sklep gastronomiczny.
 • otogastro.pl
  na-impreze.pl » ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot
  4.5
  Ocena 7 użytkowników
  Zaloguj się
  aby dodać komentarz
  ERGO

  ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot

  ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot
  Adres: ul. Łokietka 61
  Kod pocztowy: 81-735
  Miasto: Sopot
  Województwo: pomorskie
  Liczba miejsc: brak danych
  Miejsc w lożach: brak danych
  Telefon:
  58 521 37 51
  Strona www:
  Opis lokalu
  Zdjęcia
  Wideo
  Cennik
  Lokalizacja
  Klubowicze
  Kalendarz imprez

  Wstęp od 21 lat

  Charakterystyka lokalu

  Klimatyzacja
  Palarnia
  Alkohol
  Selekcja gości
  Rezerwacja loży
  Ochrona w lokalu
  Akceptacja kart płatniczych
  Parking

  Muzyka

  Przekrojowa
  Dance
  Disco
  Pop
  Metal
  Rock
  Soul
  Blues
  Jazz
  Reggae
  Latino
  Hip-Hop
  Rap
  Techno
  House
  Orientalna
  Trance
  Techniczna inna
  Koncerty
  Lata 80
  Inna

  Opis obiektu

  Hala znajduje się na granicy Gdańska (Żabianka) i Sopotu (Karlikowo), ok. 3 km od centrum Sopotu, ok. 10 km od centrum Gdańska i ok. 1 km od linii brzegowej Zatoki Gdańskiej.

  W 2009 r. władze miast dokonały korekty granic w taki sposób, aby granica dzieliła halę na dwie równe części. Z tego względu hala posiada dwa adresy: gdański - Gospody 39 oraz sopocki - Łokietka 61.

  Funkcje obiektu

  * sportowo - widowiskowa (możliwość organizacji wydarzeń najwyższej rangi - Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy we wszystkich halowych dyscyplinach i dziedzinach sportu),

  Hala będzie oferować atrakcyjny program imprez sportowych (w tym imprez o randze mistrzostw Europy i świata. Działalność Hali będzie miała charakter ogólnopolski, a w niektórych przypadkach będzie obejmowała państwa Unii Europejskiej i inne kraje. Infrastruktura i wyposażenie Hali będą przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

  Odbywać się tu będą rozgrywki gier zespołowych (koszykówka, siatkówka, hokej, itp.), zawody lekkoatletyczne, turnieje sportów walki, rozgrywki tenisowe, oraz rozgrywki w innych dyscyplinach. Obiekt przewidziany jest do organizowania imprez sportowych najwyższej rangi w większości z istniejących dyscyplin i dziedzin sportowych (np. tenis ziemny, tenis stołowy, hokej, badminton, jeździectwo, boks, zapasy, judo i lekkoatletyka). Do celów treningowych oraz do organizowania zawodów o randze lokalnej przewidziano wykorzystanie Sali Treningowej przylegającej od wschodu do budynku Hali. Na uwagę zasługuje fakt, iż już na etapie opracowywania koncepcji Hali projekt uzgodniono w około 50 ogólnopolskich związkach i organizacjach sportowych we wszystkich halowych dziedzinach i dyscyplinach sportu możliwych do przeprowadzenia w projektowanej Hali o randze Mistrzostw Świata.
  * kulturalna (koncerty największych światowych gwiazd estrady, spektakle teatralne i kinowe, wydarzenia operowe, itp.) i kongresowo-wystawiennicza (kongresy, wystawy, sympozja, konferencje),

  Budynek Hali przystosowany będzie również do organizacji imprez kulturalnych, takich jak koncerty największych gwiazd estrady, spektakle teatralne i operowe, a także seanse filmowe. Większość prestiżowych koncertów muzyki rozrywkowej odbywa się w Warszawie, a w dalszej kolejności Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Dzięki funkcjonowanie Hali, także Pomorze doczeka się tych atrakcyjnych wydarzeń. Pozwoli to na naturalne wydłużenie sezonu turystycznego o miesiące jesienno-zimowe.

  Obiekt Hali umożliwiał będzie organizację kongresów, sympozjów, oraz targów i wystaw . Na potrzeby tej funkcji, Hala dysponować będzie 6322 miejscami, (w tym aranżacja areny Hali). Do tej pory w naszym regionie nie było możliwości organizowania tego typu wydarzeń i imprez z powodu braku odpowiedniej infrastruktury. Po oddaniu Hali do użytku, sytuacja ta ulegnie zmianie.
  * gastronomiczna (liczne restauracje, bary, puby, itp.) i handlowa,

  W Hali znajdzie się szereg zakładów gastronomicznych mających za zadanie obsługę widzów zarówno w czasie imprez, jak i poza nimi. Na poszczególnych kondygnacjach rozlokowano szereg zespołów gastronomicznych na około 200 miejsc konsumenckich każdy. Zespoły posiadają własne zaplecza gastronomiczne. Bufet dla sportowców na około 40 miejsc będzie służył także zespołowi administracji.

  Łączna liczba miejsc konsumenckich w: pubach, klubach, barach, lożach, restauracjach i w gastronomii okazjonalnej wynosi 1422.
  * związana ze sponsoringiem (loże, klub VIP) i promocją regionu,
  * odnowa biologiczna.

  pełny ekranZobacz zdjęcia na pełnym ekranie
  Wybierz i kliknij na zdjęciu, aby je powiększyć.
  ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot ERGO ARENA Hala Widowiskowo-Sportowa Gdańsk/Sopot
  Cennik
  (ceny poglądowe)
  Wstęp 20.00 zł
  Wynajęcie loży/stolika brak danych
  duże piwo Piwo 0,5l
  małe piwo Piwo 0,3l
  dring Drink
  brak danych
  brak danych
  brak danych
  Współrzędne GPS: 54.4302554 , 18.573647
  Skąd:

  Dołącz do Klubowiczów

  Nie masz konta ? Zarejestruj się
  przypomnij hasło