Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób
na-impreze.pl » ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria
2.5
Ocena 11 użytkowników
Zaloguj się
aby dodać komentarz
ALTERNATYWA

ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria

ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria
Adres: ul. Marszałkowska 2
Kod pocztowy: 00-581
Miasto: Warszawa
Województwo: mazowieckie
Liczba miejsc: brak danych
Miejsc w lożach: brak danych
Telefon:
791 590 296
Strona www:
Opis lokalu
Zdjęcia
Wideo
Cennik
Lokalizacja
Klubowicze
Kalendarz imprez

Wstęp od 18 lat

Charakterystyka lokalu

Klimatyzacja
Palarnia
Alkohol
Selekcja gości
Rezerwacja loży
Ochrona w lokalu
Akceptacja kart płatniczych
Parking

Muzyka

Przekrojowa
Dance
Disco
Pop
Metal
Rock
Soul
Blues
Jazz
Reggae
Latino
Hip-Hop
Rap
Techno
House
Orientalna
Trance
Techniczna inna
Koncerty
Lata 80
Inna

Opis obiektu

Alternatywa Cafe powstała w sercu stolicy na Smolnej 36. Powstała zaledwie w 4 dni z pomocą Justy i moich rodziców, Agi, Damiana, Kasi i Remka. Tworzyłem ją z myślą o Przyjaciołach oraz o ludziach, którzy doceniają wyjątkowość a nie komercyjne sieciówki. Wszystko, co się w niej znajdowało wykonaliśmy własnoręcznie, co sprawiało, że była wyjątkowa nie tylko dla nas, ale jak się później okazało dla wielu gości, mawiali „ Miała niewytłumaczalną atmosferę” I tak w ciągu roku udało nam się zdobyć miano jednego z bardziej klimatycznych miejsc w stolicy.Z czasem rodzina Alternatywy powiększała się i rosła w siłę. Do zespołu dołączył Adaś i Kasia a także sunia LARA.

W wakacje ruszyliśmy z wernisażami i wystawami. Aby zwiększyć liczbę miejsc do siedzenia przerobiliśmy grotę solną na salkę dla niepalących. Szybko zdobyła tytuł ulubionej salki… choć i tak czerwona kanapa w toalecie okazała się hitem nie do przebicia.Przyjaciół Alternatywy przybywało, miejsca niestety nie. Dodatkowo regularnie uprzykrzała życie i ograniczała pomysły sąsiadka.

Na początku roku podjąłem decyzje o zamknięciu Alternatywy. I wtedy zjawił się Piotr, który namówił mnie na przeniesienie zamiast likwidacji. Zaczęliśmy poszukiwania nowego lokalu, zresztą nie tylko my, szukali wszyscy. Było ciężko, ale na początku lutego znaleźliśmy obecne miejsce. Było zrujnowane, ale miało to” coś”. Mimo krótkiego czasu podjęliśmy decyzje, że to będzie nowa lokalizacja Alternatywa Cafe, rozpoczęła się walka z czasem. Po zaledwie 14 dniach gruntownego remontu autokarami odjechaliśmy ze Smolnej zamykając po raz ostatni drzwi starej Alternatywy.

I tak żywot Alternatywa Cafe na Smolnej dobiegł końca. Od tej chwili Alternatywa Cafe miała nowy adres: Marszałkowska 2. Mieliśmy nadzieję, że remont będzie krótki, ale… przeciwności losu sprawiły, że trwał prawie 2 miesiące.

Dzięki Przyjaciołom, którzy pomagali nam podczas malowania, tynkowania i sprzątania, udało się..za pomoc i wsparcie:,Dorci, tacie Tadkowi, mamci Jolancie, Wojtusiowi, Juście, Kasi „Psikusowi”, Kasi „Borci”, Oli „ Zefie”, Agnieszce „Zieli”, Ani, Mariuszowi, Ani, Słoneczku, Adasiowi, Robikowi, Romanowi, Zbyszkowi, Natalce, Markowi, Adze i Zuzi, Panu od wentylacji, Rafałowi DJ i chłopakom z ekip remontowych.

DZIĘKUJEMY!!!

ROBI i PIOTRU

Nie spotkałem jeszcze kogoś tak zaangażowanego jak Robi, w to co robi i ile temu poświęca czasu. Ujęła mnie atmosfera, jaką potrafił stworzyć i radość, którą przekazywał innym… dlatego takie miejsce jak Alternatywa Cafe musiało istnieć i dzięki Robiemu oraz jego, a teraz już naszym Przyjaciołom istnieje.

Piotr

pełny ekranZobacz zdjęcia na pełnym ekranie
Wybierz i kliknij na zdjęciu, aby je powiększyć.
ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria ALTERNATYWA Cafe Klub Muzyczny-Galeria
Cennik
(ceny poglądowe)
Wstęp 15.00 zł
Wynajęcie loży/stolika brak danych
duże piwo Piwo 0,5l
małe piwo Piwo 0,3l
dring Drink
brak danych
brak danych
brak danych
Współrzędne GPS: 52.2142773 , 21.0215445
Skąd:
Filmy z lokalu nie zostały udostępnione
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Dołącz do Klubowiczów

Nie masz konta ? Zarejestruj się
przypomnij hasło