Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób
na-impreze.pl » CHAMPION
3.5
Ocena 24 użytkowników
Zaloguj się
aby dodać komentarz
CHAMPION

CHAMPION

CHAMPION
Adres: ul. Żwirki i Wigury
Kod pocztowy: 74-500
Miasto: Chojna
Województwo: zachodniopomorskie
Liczba miejsc: brak danych
Miejsc w lożach: brak danych
Telefon:
91 414 29 80, 603 750 620
Strona www:
Opis lokalu
Zdjęcia
Wideo
Cennik
Lokalizacja
Klubowicze
Kalendarz imprez

Wstęp od 18 lat

Charakterystyka lokalu

Klimatyzacja
Palarnia
Alkohol
Selekcja gości
Rezerwacja loży
Ochrona w lokalu
Akceptacja kart płatniczych
Parking

Muzyka

Przekrojowa
Dance
Disco
Pop
Metal
Rock
Soul
Blues
Jazz
Reggae
Latino
Hip-Hop
Rap
Techno
House
Orientalna
Trance
Techniczna inna
Koncerty
Lata 80
Inna

Opis obiektu

Klub Champion to jeden z najpopularniejszych i najnowocześniejszych centrum rozrywkowych w Powiecie Gryfińskim.
Zlokalizowany w miejscowości Chojna Szczecińska oddalonej 71 km od Szczecina i 80 od Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Żwirki i Wigury na starym poradzieckim lotnisku, leżącym ok. 20 km od granicy zachodniej z Niemcami przy drodze Chojna - Cedynia - Osinów Dolny.
Klub powstał w 2003 roku i przez ten okres przechodził wiele modernizacji, odwiedzany nie tylko przez klubowiczów z okolicznych miejscowości ale również przez naszych zachodnich sąsiadów. Zapraszamy w każdy piątek i każdą sobotę od godz. 21 na mega imprezy, które prowadzą najlepsi dj-e.
Dyskoteki są urozmaicane wieloma atrakcjami (plażowy wygląd - piasek, palmy; piana party; laser show; konkursy z nagrodami). Dwu piętrowy lokal robi wrażenie. Monitoring i profesjonalna ochrona zapewnia bezpieczeństwo. Club Champion jest również organizatorem wielu plenerowych imprez, między innymi plażowych eventów nad jeziorem w Moryniu, czy na hangarach na starym poradzieckim lotnisku w Chojnie, oraz wielu różnorodnych imprez w klubie - Battle Of Deejays, na którym gościli jedni z najlepszych dj-ów z województwa czy Retro Party - gdzie każdy mógł poczuć klimat lat 70, 80 czy 90.
Lokal ma bardzo wysoki standard i estetykę, przez cały czas trwania dyskoteki obsługa czuwa nad porządkiem w klubie. Wszystkich spragnionych zapraszamy do dobrze zaopatrzonego baru. Gwarantujemy miłą obsługę i atrakcyjne ceny oraz promocje na barze. Wszystkich miłośników dobrej zabawy, zapraszamy na duzą, bezpieczną i oczywiście dobrze wyposażoną salę taneczną , profesjonalny sprzęt nagłaśniający firmy JBL,ADS oraz CREST dzięki, któremu możemy usłyszeć czysty basowy dźwięk oraz doskonale efekty świetlne. Zapewniają one znakomitą klubową atmosferę, nawet najbardziej wybredni klubowicze poczują tutaj świetny klimat i rzucą się w wir zabawy. Dodatkowo dla odważnych przygotowaliśmy duży podest z klatkami i rurą gdzie obok klubowiczów tańczą nasze rozpalone tancerki.
Klub jest ciągle modernizowany, w przyszłości planowana jest całkowita przebudowa: stworzenie drugiego baru na górnym poziomie, modernizacja sali tanecznej i chiloutu oraz otworzenie VIP room.
Przez kilka lat naszej działalności odwiedziło nas wiele gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny klubowej: Angelo Mike, Carla Roca, Krist Van D, Dj Matush, Kalwi & Remi, East Clubbert, Alchemist Project, Shaun Baker, Dj Micro, Dj Maigel, Max Farenthide, Diana d'Rouze.

pełny ekranZobacz zdjęcia na pełnym ekranie
Wybierz i kliknij na zdjęciu, aby je powiększyć.
CHAMPION CHAMPION CHAMPION CHAMPION CHAMPION
Cennik
(ceny poglądowe)
Wstęp 15.00 zł
Wynajęcie loży/stolika brak danych
duże piwo Piwo 0,5l
małe piwo Piwo 0,3l
dring Drink
brak danych
brak danych
brak danych
Współrzędne GPS: 52.96401 , 14.42781
Skąd:
Filmy z lokalu nie zostały udostępnione
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Dołącz do Klubowiczów

Nie masz konta ? Zarejestruj się
przypomnij hasło