Ogólnopolski Katalog Klubów Muzycznych

DODAJ KLUB
ZA DARMO
Już 1200 klubów w bazie
Odwiedziło nas już
osób
na-impreze.pl » MODERNA Club
4.5
Ocena 11 użytkowników
Zaloguj się
aby dodać komentarz
MODERNA

MODERNA Club

MODERNA Club
Adres: ul. Fabryczna 12
Kod pocztowy: 39-200
Miasto: Dębica
Województwo: podkarpackie
Liczba miejsc: brak danych
Miejsc w lożach: brak danych
Telefon:
880 410 600
Strona www:
Opis lokalu
Zdjęcia
Wideo
Cennik
Lokalizacja
Klubowicze
Kalendarz imprez

Wstęp od 18 lat

Charakterystyka lokalu

Klimatyzacja
Palarnia
Alkohol
Selekcja gości
Rezerwacja loży
Ochrona w lokalu
Akceptacja kart płatniczych
Parking

Muzyka

Przekrojowa
Dance
Disco
Pop
Metal
Rock
Soul
Blues
Jazz
Reggae
Latino
Hip-Hop
Rap
Techno
House
Orientalna
Trance
Techniczna inna
Koncerty
Lata 80
Inna

Opis obiektu

Moderna jest obecnie najbardziej "trendy" klubem na podkarpackim rynku rozrywkowym. W powszechnej opinii Moderna jest traktowana jako najbardziej ekskluzywny duży klub w regionie, który rozpoczął działalność 2 lipca 2005 roku i od tego momentu może pochwalić się wyjątkowymi imprezami na najwyższym poziomie z udziałem pierwszoligowych DJ'i i artystów sceny klubowej.
Każda sobotnia impreza jest przemyślana, każda ma swój niepowtarzalny klimat, każda jest zupełnie inna - lecz mają one wspólne motto - MUZYKA ŁĄCZY, A NIE DZIELI. Bazujemy na muzyce z gatunków House, Electro, Dance, Trance. Na Club Arena królują klimaty electro, house i trance, a na Tropical Arena dance, house, latino i przeboje XX wieku, a na Black Arena muzyka r'n'b, pop. soul i vocal-house. Także specjalne cykliczna piątkowe imprezy NEW & RETRO PARTY są już stałym punktem w kalendarzu Moderny, gdzie gra się dance, house, r'n'b i niezapomniane taneczne przeboje XX wieku, a w każdy ostatni piątek odbywają się też specjalne imprezy pod hasłem RED ELECTRO RADIOPARTY.
Dysponujemy kilkoma salami oraz dużą antresolą, na których ulokowaliśmy ponad 60 wygodnych loży, 4 bary z szybką obsługą oraz trzy parkiety taneczne (Club,Tropical i Black Arena), na których zabawicie się przy różnych klimatach muzycznych. Nad bezpieczeństwem w klubie i na zewnątrz czuwa profesjonalna firma ochrony "OMEGA - NOW KOLT". Samochód możecie bezpiecznie zostawić na strzeżonym i monitorowanym parkingu. O doskonały dobór muzyki od dbają profesjonalni DJ'e - rezydenci Moderny:, którzy wg wielu są największą siłą klubu: ALEX RED (KOMODO), PETER DEVIL (HOSPITAL DJs), BENNY G (CLUBDRINKERS), ARTI (CLUBDRINKERS) i DJ, którzy są zarazem producentami muzycznymi, a także młodzi i zdolni dj'e tacy jak: DJ MATHEW czy DJ ANSUER. Exlusive rezydentami są: PUOTECK (najbardziej znany dj z radia ESKA, prowadzący między innymi takie programy jak: ESKA LIVE RMX czy GORĄCA 20) oraz pozostali DJ'e z formacji KOMODO czyli YASH & TOM SANDERS.W każdy weekend kilkadziesiąt osób dba o to, by każdy z Was mógł przeżywać z nami najlepsze i bezpieczne imprezy. W naszym klubie zawsze możecie się spodziewać zabawy na najwyższym poziomie! Często zapraszani znani DJ'e z kraju i za granicy tworzą niepowtarzalny klimat, tym bardziej że u nas grają tylko wyselekcjonowani DJ'e i producenci!
Zapraszamy w każdy weekend, w piątki i soboty od godziny 20:30. Oficjalny start zawsze o 22:30.

pełny ekranZobacz zdjęcia na pełnym ekranie
Wybierz i kliknij na zdjęciu, aby je powiększyć.
MODERNA Club MODERNA Club
Cennik
(ceny poglądowe)
Wstęp 10.00 zł
Wynajęcie loży/stolika brak danych
duże piwo Piwo 0,5l
małe piwo Piwo 0,3l
dring Drink
brak danych
brak danych
brak danych
Współrzędne GPS: 50.050797 , 21.3945655
Skąd:
Filmy z lokalu nie zostały udostępnione
  • Skontaktuj się z właścicielem, w celu uzyskania dodatkowych informacji
  • Przejdź do strony domowej lokalu

Dołącz do Klubowiczów

Nie masz konta ? Zarejestruj się
przypomnij hasło